• Inspiracje

  Meble Loft i Industrialne nadają wnętrzom wyjątkowo oryginalny charakter. Jesteśmy pasjonatami wszelkiego rodzaju aranżacji, z wykorzystaniem solidnych, nieprzeciętnych mebli. Połączenie litego drewna, metalu i wygodnej tapicerki jest dla nas nieustanną inspiracją.


  mały okrągły stół w salonie
  2023 01-10

  Mały salon ze stołem – czy to możliwe?

  Jeśli dostępna przestrzeń ma być funkcjonalnie i urządzona, warto wiedzieć, jak zestawić ze sobą poszczególne elementy. Mały salon ze stołem to częste rozwiązanie w mieszkaniach i domach.

  zielona kanapa w salonie
  2023 01-09

  Zielona kanapa w salonie

  Zieleń jest kolorem silnym i dominującym. Aby zielona kanapa prezentowała się dobrze, należy umiejętnie dopasować całą aranżację salonu.

  brązowe biurko w szarym pokoju
  2022 12-21

  Kolory ścian i dodatków do brązowych mebli

  Brąz to kolor bardzo często pojawiający się w naturze. Nie dziwi więc fakt, że właśnie sama natura podpowiada nam najlepsze połączenia kolorystyczne.

  sofa do małego salonu
  2022 12-19

  Sofa do małego salonu – na co zwrócić uwagę?

  Piękna i wygodna sofa to prawdziwa ozdoba każdego salonu. Nieograniczone możliwości wyboru mebli wypoczynkowych pozwalają tworzyć wnętrza w każdym stylu. Zakup sofy do małego salonu może być jednak trudny.

  piękna sypialnia
  2022 11-24

  Jak zaplanować sypialnię krok po kroku?

  Sypialnia to nie tylko pomieszczenie z łóżkiem do spania, ale także prywatny azyl i miejsce, w którym powinno dać się odpoczywać w ciszy i spokoju.

  Obróbka drewna
  2022 11-24

  Meble z litego drewna – wszystko, co warto wiedzieć

  Technologia umożliwia obecnie producentom stosowanie materiałów drewnopodobnych takich jak sklejki oraz płyty wiórowe. Mimo to, meble z litego drewna wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością i są poważane na całym świecie.

  vintage audio
  2022 10-24

  Stolik dla vintage audio

  Urządzenia audio z poprzednich dekad cieszą się coraz większą popularnością. Warto wiedzieć, iż vintage audio to nie tylko wspaniałe walory dźwiękowe, ale również świetny dodatek do wnętrz w stylu loft i industrialnym.

  stolik kawowy do salonu
  2022 10-24

  Jak wybrać stolik kawowy?

  Stolik kawowy stał się nieodłącznym elementem dobrze urządzonego pomieszczenia. Mebel ten, mimo swojej nazwy, bardzo często spełnia wiele funkcji…

  Kanapa w salonie
  2022 05-18

  Sofa czy narożnik? Czyli jak wybrać wypoczynek do salonu?

  Bardzo często podczas urządzania salonu, pojawia się pytanie – czy lepszym wyborem będzie sofa, czy też narożnik?

  Kuchnia - loft - industrial
  2022 05-18

  Kuchnia loft – jakie meble wybrać?

  Kuchnie loft – wyjątkowy styl w Twoim mieszkaniu. Zobacz jak stworzyć kuchnię loft.

  biuro loft
  2022 05-18

  Biuro w stylu loftowym

  Biuro w stylu loft to nie tylko przestrzeń atrakcyjna wizualnie. W przypadku miejsc pracy, estetyka pomieszczeń łączy się z funkcjonalnością.

  stół typu loft w pomieszczeniu
  2022 05-18

  Wokół stołu typu loft

  Stoły w stylu loft i industrialnym to idealna propozycja dla osób lubujących się w surowej formie i wyglądzie zimnej stali.

  2022 05-18

  Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

  Niektórzy użytkownicy mniejszych mieszkań czy niezbyt ustawnych pomieszczeń w domach mają pewien problem z wydzieleniem części do spania oraz dziennego…
  2022 05-18

  Jak urządzić mieszkanie w stylu loftowym

  Każda osoba ma indywidualne preferencje w kwestiach wystroju wnętrz. Bardzo często do odważniejszych zmian nakłania nas zakup nowego mieszkania lub…
  2022 05-18

  Meble loft według indywidualnego projektu

  Meble loftowe – co mamy do wyboru? Oferta mebli loftowych obejmuje wszystkie typy elementów wyposażenia wnętrza – od stołów i stolików, przez…