Inspiracje

Meble Loft i Industrialne nadają wnętrzom wyjątkowo oryginalny charakter. Jesteśmy pasjonatami wszelkiego rodzaju aranżacji, z wykorzystaniem solidnych, nieprzeciętnych mebli. Połączenie litego drewna, metalu i wygodnej tapicerki jest dla nas nieustanną inspiracją.


salon szare ściany
2023 06-28

Wnętrza w kolorze szarym

Wnętrza w szarym kolorze od lat cieszą się dużą popularnością. Odcienie szarości są uniwersalne, eleganckie i sprawdzają się podczas aranżacji wnętrz w różnych stylach.

domowe miejsce pracy
2023 04-20

Sprawdzone sposoby na domowe biuro

Miejsca przeznaczone do pracy pojawiają się coraz częściej w domach i mieszkaniach. Niekiedy w tym celu wykorzystywane są całe pomieszczenia, a niekiedy tylko ich część.

kolory sypialni
2023 03-21

Kolory sypialni

Kolor sypialni zależy przede wszystkim od osobistych preferencji. Zanim dokonamy wyboru, warto jednak wiedzieć nieco więcej na temat ewentualnych możliwości w zakresie zestawień kolorystycznych.

mały okrągły stół w salonie
2023 01-10

Mały salon ze stołem – czy to możliwe?

Jeśli dostępna przestrzeń ma być funkcjonalnie i urządzona, warto wiedzieć, jak zestawić ze sobą poszczególne elementy. Mały salon ze stołem to częste rozwiązanie w mieszkaniach i domach.

zielona kanapa w salonie
2023 01-09

Zielona kanapa w salonie

Zieleń jest kolorem silnym i dominującym. Aby zielona kanapa prezentowała się dobrze, należy umiejętnie dopasować całą aranżację salonu.

brązowe biurko w szarym pokoju
2022 12-21

Kolory ścian i dodatków do brązowych mebli

Brąz to kolor bardzo często pojawiający się w naturze. Nie dziwi więc fakt, że właśnie sama natura podpowiada nam najlepsze połączenia kolorystyczne.

sofa do małego salonu
2022 12-19

Sofa do małego salonu – na co zwrócić uwagę?

Piękna i wygodna sofa to prawdziwa ozdoba każdego salonu. Nieograniczone możliwości wyboru mebli wypoczynkowych pozwalają tworzyć wnętrza w każdym stylu. Zakup sofy do małego salonu może być jednak trudny.

piękna sypialnia
2022 11-24

Jak zaplanować sypialnię krok po kroku?

Sypialnia to nie tylko pomieszczenie z łóżkiem do spania, ale także prywatny azyl i miejsce, w którym powinno dać się odpoczywać w ciszy i spokoju.

Obróbka drewna
2022 11-24

Meble z litego drewna – wszystko, co warto wiedzieć

Technologia umożliwia obecnie producentom stosowanie materiałów drewnopodobnych takich jak sklejki oraz płyty wiórowe. Mimo to, meble z litego drewna wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością i są poważane na całym świecie.

vintage audio
2022 10-24

Stolik dla vintage audio

Urządzenia audio z poprzednich dekad cieszą się coraz większą popularnością. Warto wiedzieć, iż vintage audio to nie tylko wspaniałe walory dźwiękowe, ale również świetny dodatek do wnętrz w stylu loft i industrialnym.

stolik kawowy do salonu
2022 10-24

Jak wybrać stolik kawowy?

Stolik kawowy stał się nieodłącznym elementem dobrze urządzonego pomieszczenia. Mebel ten, mimo swojej nazwy, bardzo często spełnia wiele funkcji…

Kanapa w salonie
2022 05-18

Sofa czy narożnik? Czyli jak wybrać wypoczynek do salonu?

Bardzo często podczas urządzania salonu, pojawia się pytanie – czy lepszym wyborem będzie sofa, czy też narożnik?

Kuchnia - loft - industrial
2022 05-18

Kuchnia loft – jakie meble wybrać?

Kuchnie loft – wyjątkowy styl w Twoim mieszkaniu. Zobacz jak stworzyć kuchnię loft.

biuro loft
2022 05-18

Biuro w stylu loftowym

Biuro w stylu loft to nie tylko przestrzeń atrakcyjna wizualnie. W przypadku miejsc pracy, estetyka pomieszczeń łączy się z funkcjonalnością.

stół typu loft w pomieszczeniu
2022 05-18

Wokół stołu typu loft

Stoły w stylu loft i industrialnym to idealna propozycja dla osób lubujących się w surowej formie i wyglądzie zimnej stali.

niebieski narążnik z funkcją spania
2022 05-18

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Niektórzy użytkownicy mniejszych mieszkań czy niezbyt ustawnych pomieszczeń w domach mają pewien problem z wydzieleniem części do spania oraz dziennego…
pokój w stylu loft
2022 05-18

Styl loft – jak urządzić mieszkanie własne mieszkanie

Każda osoba ma indywidualne preferencje w kwestiach wystroju wnętrz. Bardzo często do odważniejszych zmian nakłania nas zakup nowego mieszkania lub…
2022 05-18

Meble loft według indywidualnego projektu

Oferta mebli loftowych obejmuje wszystkie typy elementów wyposażenia wnętrza – od stołów i stolików, przez stoliki i kanapy, aż po szafy, regały,…