Artemis to kolekcja mebli idealnie komponujących się w nowoczesnych wnętrzach, które mają zachować wrażenie świeżości i przestronności. Wysokie nóżki w polerowanym na wysoki połysk chromie, w połączeniu z bielą lub szarością i kontrastowym grafitem sprawiają ciekawe możliwości aranżacyjne Na kolekcję składają się meble do sypialni, meble do salonu oraz jadalni, które można także z powodzeniem stosować w nowoczesnym biurze. Produkty są wykonane z litego drewna jesionowego oraz dostępne w wybarwieniu białym, grafitowym i brązowym. Wnętrze ma nowy charakter, gdy zdobią je meble Artemis. Jeden rzut oka wystarczy, aby rozpoznać tę wyjątkową kolekcję. Użycie kontrastujących kolorów podkreśla unikalny, geometryczny kształt mebli. To niezwykle lekkie, wyraziste i wyróżniające się projekty, zrealizowane z największą pieczołowitością przez jednego z najbardziej cenionych polskich producentów.

Na kolekcję składają się meble do sypialni, meble do salonu oraz jadalni. które można także z powodzeniem stosować w nowoczesnym biurze.

Produkty są wykonywane z litego drewna jesionowego oraz dostępne w wybarwieniu białym, grafitowym i brązowym.

Wnętrze nabiera nowego charakteru, gdy zdobią je meble Artemis. Jeden rzut oka wystarczy, aby rozpoznać tę wyjątkową kolekcję. Użycie kontrastujących kolorów podkreśla unikalny, geometryczny kształt mebli.

To niezwykle lekkie, wyraziste i wyróżniające się projekty. Zrealizowane z największą pieczołowitością przez jednego z najbardziej cenionych polskich producentów.