Dover to przepiękna kolekcja mebli drewnianych wykonana z najwyższej jakości naturalnego drewna. Przy produkcji mebli wykorzystano sprawdzone techniki produkcyjne. Dzięki czemu meble mają stabilną i mocną konstrukcję. Meble sprawdzą się idealnie jako pojedyncze elementy stanowiące praktyczną dekorację. W zestawie, tworzą indywidualny charakter każdego wnętrza. Chcesz mieć piękne meble i trwałe? Postaw na Dover.

Dover to piękno samo w sobie. Dąb dziki, głęboko szczotkowany z eksponowanymi sękami to materiał, który zapewnia niepowtarzalność oraz trwałość każdej z brył. Zabezpieczone wysokiej jakości olejem do drewna  powierzchnie gwarantują wysoką jakość i odporność na zużycie. Do wyboru mamy dwie opcje kolorystyczne: dąb natura i dąb palony.

Kolekcja Dover jest wykonana w 100 procentach z naturalnego dębu. Przepiękne usłojenie jest szczególnie widoczne na wszystkich frontach tego zestawu. Urokliwe sęki przyciągają wzrok każdego miłośnika Natury. Wszystkie szuflady zostały wyposażone w system samodomykający. Dopełnienie stanowią minimalistyczne, metalowe uchwyty dodające nowoczesności całej sylwetce mebla. W opcji do wyboru jest oświetlenie, które może stanowić kolejny walor w tej kolekcji.

Zestaw mebli Dover dzięki dużej różnorodności i funkcjonalności może stanowić wyposażenie pomieszczeń o wielorakim przeznaczeniu. Regały i biurka stworzą idealny gabinet. Komody i witryny zaaranżują przestronny salon lub jadalnię, łóżka sypialnię, a szafy garderobę lub przedpokój. Każdy miłośnik Natury odnajdzie w tej zjawiskowej kolekcji dużo piękna i uroku naturalnego drewna.