Meble loft, industrialne meble. Otwarta przestrzeń, światło i surowe materiały, które dodają wnętrzu poprzemysłowego charakteru. To wszystko charakteryzuje wnętrza w stylu loft. Metal, szkło, beton i surowe cegły tworzą loftowy klimat, który bardzo często jest przełamywany (i ocieplany) drewnem. Meble do wnętrz industrialnych muszą być odpowiednio dopasowane. Wtedy dobrze komponują się z otoczeniem. Ich bryły powinny być proste i neutralne, a połączenie materiałów jak najbardziej minimalistyczne. Te cechy łączą w sobie meble z naszej oferty, które stworzone zostały właśnie do wnętrz w stylu loftów. Zmiana chociaż kilku elementów wystroju może nadać pomieszczeniu zupełnie inny charakter.  To dlatego każde z wnętrz loftowych jest inne. Jedni aranżują je na prawdziwe, poprzemysłowe hale, inni wprowadzają jedynie loftowe elementy. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć modernistyczne wnętrze wyjęte z wnętrzarskich pism, czy stawiasz na nieco przytulniejszy design…  Meble loft z naszej oferty dobrze dopasują się do każdego nowoczesnego domu i mieszkania.

Lofty i surowe wnętrza często sprawiają wrażenie zimnych, przez co wiele osób rezygnuje z tego stylu. Jednak materiały takie jak beton i metal często przełamywane są drewnem, roślinami lub tekstyliami, dzięki czemu industrialne pomieszczenia nabierają ciepłego, domowego charakteru.

Z produktami z naszej oferty możesz stworzyć zarówno surowe, jak i bardziej przytulne wnętrze. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i osobistych preferencji.

Tylko czy aż meble? Rozwiązania do loftów i nowoczesnych wnętrz

W dobie minimalizmu, kiedy ceni się jakość, a nie ilość, każdy z nas chce wybrać meble, które będą służyły przez lata, ciesząc ponadczasowym, zawsze modnym designem.

W mieszkaniach w industrialnym stylu nie znajdziemy wielu dodatków – są one maksymalnie praktyczne. Elementami dekoracyjnymi są tam przede wszystkim meble, światło i duża przestrzeń – to właśnie one tworzą klimat całego wnętrza.

Warto wybrać do nich meble o prostym, nowoczesnym kształcie, które można dowolnie aranżować. Postaw na klasykę i połączenie surowych materiałów, które bez wątpienia będą zdobić mieszkanie i nadadzą mu niepowtarzalny styl. Meble, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza, gdyż oferujemy możliwość dostosowania wymiarów.

Sam wybierz kolor oraz rodzaj drewna i skorzystaj z naszych indywidualnych projektów