Hokery loft lub hokery industrialne oraz hokery barowe z oparciem lub bez oparcia to meble zapewniające wygodę i komfort użytkowania.

Industrialne hokery to meble, które coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Te nietuzinkowe siedziska dodają przestrzeni indywidualnego charakteru. Hokery pasują do większości pomieszczeń – sprawdzą się w kuchni, salonie czy gabinecie. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przełamania rutyny, tam hokery w stylu loft będą niezastąpione.

Oryginalne stołki barowe wykonano z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Lite drewno oraz wytrzymała stal sprawiają, że meble z artegaleriamebli.pl są niezwykle trwałe i eleganckie.

Przestronna przestrzeń z dużą ilością światła i minimalistyczne wyposażenie to właśnie kwintesencja stylu loft. Doskonale będą się w niej prezentować industrialne hokery barowe wykonane ręcznie zgodnie z indywidualnym projektem. Stalowa, spawana podstawa w klasycznym kształcie oraz siedzisko z lakierowanego lub olejowanego drewna dębowego – wysoka jakość materiałów użytych do produkcji naszych mebli sprawia, że są one wytrzymałe i zawsze wyglądają jak nowe.

Oferowane stołki barowe będą się doskonale prezentowały przy wyspie w jadalni czy kuchni oraz przy barze. Oferujemy możliwość wyboru koloru podstawy z palety RAL oraz wybarwienia siedziska na dowolny kolor ze wzornika lakierów i olejów do drewna.