Meble do kuchni loft, meble kuchenne industrialne wykonywane na wymiar.
W styl industrialny wpisują się przestronne pomieszczenia stylizowane na poprodukcyjne hale. Duże okna, wysokie sufity i z pozoru niewykończone wnętrza, w których obecny jest beton, cegła w naturalnym kolorze i przewody puszczone na ścianach. Kuchnia natomiast każdemu kojarzy się z domową atmosferą i rodzinnym ciepłem. To w niej zaczyna się każdy dzień i kończy większość domowych spotkań towarzyskich. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu – a Ty możesz sprawić, by była nie tylko funkcjonalna, ale też stylowa. Stwórz kuchnię w loftowym stylu i przełam schematy.

Meble do kuchni loft charakteryzują się prostą bryłą i połączeniem standardowych materiałów takich jak metal, drewno i szkło.

Brak im wymyślnych zdobień i elementów dekoracyjnych, jednak mimo tego zachwycają swoim wyglądem.

W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz wykorzystać na przykład szafki kuchenne z kratą w iście przemysłowym stylu lub meble w ciepłym odcieniu drewna. Bez względu na to, jaki styl mieszkania wybierzesz, industrialne meble do kuchni z naszej oferty na pewno wpasują się do

Twojego nowoczesnego wnętrza. Ich proste formy zapewniają dopasowanie do każdego stylu, a ich charakter – niebanalny klimat mieszkania. Meble, te będą idealnie pasować do Twojego wnętrza, gdyż oferujemy możliwość dostosowania wymiarów.

Wybierz kolor oraz rodzaj drewna i skorzystaj z naszych indywidualnych projektów.