Szafki RTV loft lub szafki industrialne to nowoczesne szafki pod telewizor. Wnętrza pofabryczne cechuje wyjątkowa atmosfera, duża przestrzeń, dobrze oświetlona, minimalne wyposażenie. Styl industrialny powstał w latach 50-tych, ale do dziś cieszy się ogromną popularnością i jest chętnie wykorzystywany do dekoracji wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy serię mebli Loft. Wśród nich są industrialne szafki RTV, które stanowią nieodłączne wyposażenie nowoczesnego salonu. Jeśli więc szukasz niebanalnego miejsca na telewizor, to zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój model szafki RTV w stylu loft.

W naszej Arte Galerii oferujemy oryginalne wzornictwo mebli, których trudno szukać u masowych producentów. Możemy wykonać szafkę pod telewizor o dowolnym wymiarze i kolorze. Nie boimy się łączenia  różnych materiałów o różnych kolorach i strukturach w celu uzyskania interesującego efektu końcowego. Przykładem ciekawego  połączenia drewna ze stalą i siatką na frontach jest szafka RTV NET

Połączenie drewna dębowego z żywicą sprawia, że mebel jest jeszcze ciekawszy i bardziej intrygujący. Często spotykaną technikę żywicowania głównie stołów i stolików zastosowaliśmy na szafce RTV z żywicą

A może głęboka czerń na frontach ze spalonego drewna jak w szafce BURN

W szafce Stone Line wykorzystaliśmy prawdziwy łupek kamienny na frontach. Po odpowiednim podświetleniu mamy nie tylko praktyczny ale i piękny mebel, który będzie ozdobą każdego salonu.

Nowością jest szafka z kolekcji Linew której wykorzystaliśmy popularne lamele na czarnym tle.

Meble na wymiar to nie jedyne rozwiązanie jakie oferujemy. Wśród naszych loftowych propozycji szafek RTV, znajdziesz modele o większych i mniejszych gabarytach.

Bez względu na to, którą szafkę RTV wybierzesz, na pewno będzie służyła przez długie lata i zawsze będzie wyglądać jak nowa.