Nerio to kolekcja charakteryzująca się przede wszystkim prostotą i minimalizmem. A właśnie styl nowoczesny charakteryzuje się przede wszystkim prostotą i minimalizmem. Takie właśnie są meble NERIO. Ustawiając je w swoim salonie, nie potrzebujesz już żadnych dodatków. Meble same w sobie będą stanowiły najlepszą ozdobę pomieszczenia. Meble te pozwolą Ci na uporządkowanie salonowej przestrzeni. Doskonale spiszą się także w pokoju gościnnym, w którym powinien panować nieskazitelny ład i porządek.

Meble mają niepowtarzalny charakter dzięki jesionowej okleinie barwionej lakierami na wysoki połysk. Zestawy są dostępne w trzech opcjach kolorystycznych: jesion połysk, biały połysk i dąb EO.

Meble wykonane są z najwyższej jakości okleiny dębowej lub płyty acrylux w wysokim połysku . Dzięki temu zestaw posłuży przez lata. Metalowe lementy dodają nie tylko elegancji ale również wzmacniają konstrukcję. Nerio to inwestycja, na którą warto się zdecydować.

Gwarancją doskonałych mebli jest również nasze bogate doświadczenie. Wiemy, że oferujemy tylko sprawdzone zestawy. Ponadto zestawy NERIO sprzedawane są w okazyjnych cenach. Możesz więc kupić solidne meble za niewielkie pieniądze!

Możesz zakupić cały zestaw mebli, oszczędzając czas, który musiałbyś poświęcić na łączenie i dopasowywanie różnych elementów.

Jednak możesz również wybrać tylko niektóre meble, dowolnie je ze sobą łącząc. Możliwości jest wiele. NERIO to gotowy zestaw, który wystarczy ustawić w pokoju, aby cieszyć się pięknym, nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem.