Meble Ops to nietuzinkowa kolekcja do nowoczesnego wnętrza. Wykonana w naturalnych okleinach orzechowych i płytach mdf lakierowanych łączy estetykę z wysoką jakością wykonania. Niepowtarzalnego uroku dodają lekkie zaoblenia na rogach poszczególnych brył. W kilkunastu różnych konfiguracjach meble Ops doskonale skomponują elegancką jadalnię, pokój dzienny lub wygodną sypialnię.

Kolekcja Ops to zestaw obok którego nie można przejść obojętnie. Niepowtarzalna forma każdej bryły sprawia, że meble wyglądają niezwykle lekko i subtelnie. Dzięki licznym zaokrągleniom cały zestaw praktycznie nie posiada ostrych kantów. Niezwykłego uroku dodaje też delikatne podświetlenie wewnętrznych półek w komodach, witrynach lub szafkach. Duża różnorodność brył powoduje, że meble te tworzą oryginalną i piękną kompozycję tak w salonie, jadalni jak i w sypialni.

Użycie naturalnych oklein drewnianych oraz komponentów bardzo dobrej jakości powoduje, że meble wyglądają bardzo solidnie i delikatnie zarazem. Nietypowego designu dostarczają też cienkie blaty szklane, którymi przykryte są górne części każdej z brył. Szeroki wachlarz kolorów połączony z okleiną orzecha amerykańskiego daje duże możliwości aranżacyjne.