Parana to powiew stylu z lat 70-tych, ale w nowoczesnej formie. Wysokie skośne nóżki, proste geometryczne kształty to cechy charakterystyczne tego mebla. Idealnie nadają się do tego, aby za ich pomocą w dowolny sposób zagospodarować dowolną przestrzeń we własnym salonie.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój salon oprócz tego, żeby był modny, spełniał jeszcze wiele praktycznych funkcji – w takim razie meble modułowe PARANA stworzone są właśnie dla Ciebie.

Kolekcja ta została wykonana z dębowego forniru. To oczywiście przywołuje akcentem do samej natury i jest zawsze modne i trwałe. Piękny kolor naturalnego dębowego forniru dodaje tej nowoczesnej kolekcji eleganckiego ciepła i podkreśla jej charakter. Szklane wstawki w witrynach  pozwalają nam na wyeksponowanie niektórych ozdobnych elementów. Mogą to być na przykład książki, pamiątki, lub zastawa stołowa. Natomiast w pojemnych szafkach z powodzeniem ulokujemy wszystko to, co powinno być zakryte. Może to być odzież lub dokumenty. Skośne nóżki z litego drewna dębowego nadają kolekcji lekkości, a czarne, kontrastujące wykończenia dodatkowo podkreślają jej asymetrię.

Dzięki tym połączeniom  meble prezentują się ciekawiej, intrygująco nabierają zdecydowanego charakteru.