Szafki na buty loft z siedziskiem lub bez do przedpokoju w stylu industrialnym. Przedpokój to wizytówka Twojego mieszkania. Jeśli chcesz wprowadzić do niego odrobinę stylu industrialnego, to sprawdź dostępne w naszej ofercie loftowe szafki na buty wykonane wyłącznie z naturalnych surowców najwyższej jakości. Lite drewno oraz stalowe elementy są wytrzymałe i będą świetnie wyglądać przez długie lata. Przestronna szafka na buty loft pozwoli zachować porządek oraz maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń w korytarzu. Przygotujemy dla Ciebie unikatowy, indywidualny projekt, który możemy dopasować do Twoich potrzeb, a szafkę wykonany ręcznie, co gwarantuje jej solidność i niepowtarzalność.

Nietuzinkowe meble, który są nie tylko estetyczne, ale również niezwykle funkcjonalne to właśnie szafki na buty loft. Szafka solidnie wykonana z naturalnych materiałów będzie inwestycją na długie lata.

Obecnie w modzie królują style bazujące na minimalizmie – skandynawski i industrialny, które ozdabiają przestrzeń w wyjątkowy sposób.

Oferowane szafki na buty loft zachwycają formą i jakością. Mają wygodne siedziska, pod którymi znajdują się praktyczne szuflady, a także dodatkowe półki na przybory do pielęgnacji obuwia. Wszystko w jednym miejscu i w idealnym porządku.

Stalowa podstawa może zostać pomalowana na dowolny kolor z palety RAL, możemy także dowolnie konfigurować wymiary i kształty profili. Blaty wykonujemy z dębowego drewna, które w celu zabezpieczenia jest lakierowane bądź olejowane.