• NASZ SALON FIRMOWY

  Arte Galeria Mebli Białystok

  Jeśli szukasz INNYCH niż wszędzie mebli , zapraszamy do naszej Arte Galerii. Proponujemy wyjątkowe meble, których niespotykany design intryguje.

  Dominującym stylem w naszej ofercie jest loft. Meble te cechuje niezwykła prostota, minimalizm formy, ale też niesamowita trwałość konstrukcji.

  Często słyszymy, że nasze meble są zupełnie inne niż wszędzie i mają „to coś” Dlaczego? Ponieważ zwracamy szczególną uwagę na detale jak rysunek drewna, dobór i struktura materiału, jakość wykończenia.

  Użyte w produkcji naturalne materiały w postaci litego drewna dębowego o pięknym i różnorodnym usłojeniu, w połączeniu z żywicą epoksydową, kamieniem, metalem, spalonym drewnem, szkłem, generują niezwykły, a nieraz zaskakujący efekt wizualny. Możliwość dostosowywania wymiaru i koloru mebla do nietypowych przestrzeni mieszkalnych, to największy atut naszych mebli.

  Każdy z mebli jest indywidualnym projektem, który zrealizujemy według uwag i wymiarów wskazanych przez Ciebie.

  I to co najważniejsze. Nie musisz kupować naszych mebli „w ciemno”. Możesz przyjść do naszej Arte Galerii i obejrzeć te meble na żywo, dotknąć ich, zwrócić uwagę na detale, których nie widać na zdjęciach, poczuć ich zapach i ciepło.

  Uzupełnienie kolekcji z drewna litego stanowią funkcjonalne, eleganckie i komfortowe sofy znanych marek.

  Arte Galeria to nie tylko meble, ale również sztuka. Na naszych ścianach wisi mnóstwo oryginalnych obrazów wielu artystów , co czyni nasz salon największą Art Galerią w regionie.

  Zapraszamy do naszego Świata dobrych mebli.

  Adam Jakubowski
  właściciel.