NASZ SALON FIRMOWY

Arte Galeria Mebli Białystok

Jeśli szukasz INNYCH niż wszędzie mebli , zapraszamy do naszej Arte Galerii. Proponujemy wyjątkowe meble, których niespotykany design intryguje.

Dominującym stylem w naszej ofercie jest loft. Meble te cechuje niezwykła prostota, minimalizm formy, ale też niesamowita trwałość konstrukcji.

Często słyszymy, że nasze meble są zupełnie inne niż wszędzie i mają „to coś” Dlaczego? Ponieważ zwracamy szczególną uwagę na detale jak rysunek drewna, dobór i struktura materiału, jakość wykończenia.

Użyte w produkcji naturalne materiały w postaci litego drewna dębowego o pięknym i różnorodnym usłojeniu, w połączeniu z żywicą epoksydową, kamieniem, metalem, spalonym drewnem, szkłem, generują niezwykły, a nieraz zaskakujący efekt wizualny. Możliwość dostosowywania wymiaru i koloru mebla do nietypowych przestrzeni mieszkalnych, to największy atut naszych mebli.

Każdy z mebli jest indywidualnym projektem, który zrealizujemy według uwag i wymiarów wskazanych przez Ciebie.

I to co najważniejsze. Nie musisz kupować naszych mebli „w ciemno”. Możesz przyjść do naszej Arte Galerii i obejrzeć te meble na żywo, dotknąć ich, zwrócić uwagę na detale, których nie widać na zdjęciach, poczuć ich zapach i ciepło.

Uzupełnienie kolekcji z drewna litego stanowią funkcjonalne, eleganckie i komfortowe sofy znanych marek.

Arte Galeria to nie tylko meble, ale również sztuka. Na naszych ścianach wisi mnóstwo oryginalnych obrazów wielu artystów , co czyni nasz salon największą Art Galerią w regionie.

Zapraszamy do naszego Świata dobrych mebli.

Adam Jakubowski
właściciel.